Lajmet e fundit

Po Thuhet Që U Nda Nga Burri/ Rudina Hajdari Filmohet Duke Takuar Aktorin E Famshëm: Nuk Ka Nevojë Për Prezantim…VIDEO

Advertisement

 

Po thuhet që u nda nga burri/ Rudina Hajdari filmohet duke takuar aktorin e famshëm: Nuk ka nevojë për prezantim…VIDEO

 

Rudina Hajdari ndodhet ditën e sotme në Vjenë ku po merr pjesë në drekën e organizuar nga Delegacioni i Kongresit Amerikan në Vjenë në kuadër të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së.

 

Në këtë event, si duket Hajdari ka takuar edhe aktorin e njohur austro-amerikan Arnold Schwarzenegger. Deputetja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram dy foto me aktorin ndërsa shkruan se ai “nuk ka nevojë për prezantim.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Po ashtu në Vjenë, ajo është takuar edhe me senatorin Ben Cardin dhe Senatorin Roger Wicker, me të cilët thotë se diskutuan rreth Ballkanit veçanërisht rreth Kosovës dhe Shqipërisë.

Advertisement
Advertisement