Lajmet e fundit

Zef Deda Tregon: Ja Ç’me Gjeti Natën E Parë Të Martesës, Bër Tita Me Të Madhe ..

Advertisement

 

Humoristi Zef Deda, ka treguar një incident që i ka ndodhur natën e parë të martesës.

 

I ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze Dielli”, ai është shprehur plot batuta e humor, ku ka rrëfyer edhe njohjen me bashkëshorten e tij, Rozën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Advertisement

Deda tha se për ditën e martesës janë marrë të gjitha karriget e lagjes.
“E bëra me 31 dhjetor dasmën sepse duhet të kishim pak bo llëk. Natën e parë të martesës nëna kishte nisur nusen të flinte. Unë bëja lojra gjithmonë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kur futem mbylla derën dhe bërtita me të madhe me një bri tëm të madhe. I thashë ç’më ka gjetur, ka hyrë diçka në shtrat. Më tha: është gruaja, je martuar. Fli. I thashë: Si mund të fle me dikë që nuk e njoh (qesh)”, tregoi aktori.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement