Lajmet e fundit

“Aman Ça Pa Aleksi Dhe Marku Te Ty Moj”, Rudina Nuk Duron Dhe I Kthehet Ndjekëses Pasi I Përmend Burrat…

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Rudina Dembacaj së fundmi ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram ku njofton për rikthimin në teatrin Eksperimental me një komedi “Boeing Boeing”.

Ndryshe nga postimet e fundit ka lejuar që ndjekësit të kenë mundësinë të lënë komentet e tyre. Menjëherë kanë filluar komentet, Rudina që nga publikimi i lidhjes me Mark Frrokun nuk kishte lënë hapësirë që fansat të komentonin në asnjë nga fotot e saj, aq më tepër në ato ku shfaqej krah partnerit të ri.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Një prej ndjekësve ja ka thënë hapur se nuk ka asgjë për t’i pëlqyer moderatores dhe aktores, dhe se di pse e kanë zgjedhur ta kenë në jetë ish-bashkëshorti dhe Marku tani, e megjithatë problem i ka theksuar vajzën e saj që është e vogël e ska faj.

Por Rudina s’ja ka lënë pa kthyer një përgjigje: ”Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot” duke e ironizuar kështu komentin e mësipërm.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE