Lajmet e fundit

E Mbani Mend ‘’Somjan’’ Tek Seriali ‘‘Bixhoz Në Dashuri’’, Nuk Do Ta Besoni Se Si Duket Sot Aktorja

 

Sot aktorja Nehalaxmi Iyer është 26 vjeç por për publikun shqiptar u bë e njohur disa vite më parë me personazhin e saj ‘’Somja’’ tek seriali ‘’Bixhoz në dashuri’’.

 

Por ajo që na bëri ta kthejmë dhe njëherë në vëmëndje aktoren është se ajo ka pësuar një ndryshim shumë të madh përsa i përket pamjes së saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Nehalaxmi tani shfaqet me disa kilogram më pak dhe duket shumë elegante.
Pamjen e re Nehalaxmi ose siç njihet “Somja” e ka treguar me disa foto të postuara në Instagram ku ka marrë komplimenta të shumë nga ndjekësit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Aktorja vazhdon profesionin e saj aktrimin dhe vazhdon të ketë shoqëri me aktorët e “Bixhoz me dashurinë”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…