Lajmet e fundit

Egla Haxhi Flet Pa “Dorshaka” I Tregon Të Gjitha Për Ndarjen Nga Aleksandri

 

Disa vite më parë, Egla Harxhi u komentua shumë në media për shkak të lidhjes treshe që kishte me Aleksandër de Basseville, i cili u vetëquajt Princi i Libofshës dhe me Alesian.

 

Mirëpo, pak para ardhjes në jetë të djalit të Eglës dhe Ale, ata u ndanë dhe Alesia nuk ishte më e lidhur me ta.
Atëherë u fol se shkak i ndarjes u bë xhelozia që kishte Alesia.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

E ftuar tek “Rudina”, Egla pranoi ndarjen dhe tha se me Aleksandrin ruan një respekt reciprok.
“E vërteta është që nuk jemi më bashkë, por sigurisht ka një respekt reciprok. Jemi të rritur, të civilizuar, të edukuar dhe mbi të gjitha fakti që kemi një fëmijë, fëmija është mbi të gjitha. Balancat për hir të fëmijës duhen ruajtur.

 

Ndodh siç ndodhin gjërat në përgjithësi, ndodh që rrugët ndahen, por nuk ka ndonjë gjë shtesë për të thënë se kaq është. Gjërat ndryshojnë, prioritet janë ato që ndryshojnë dhe i japin formën e vetë gjërave. Sot unë jam në këtë pozicion që dua të çoj përpara pasionin tim dhe përkushtimin ndaj djalit”, u shpreh Egla.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..