Lajmet e fundit

U Deshën Të Kalonin Dy Vite Që Ermal Mamaqi Dhe Rudina Magjistari Të Bëjnë Paqe, Ja Se Si…

 

Sherri i tyre virtual dy vite më parë zuri vendin kryesor në mediat rozë.

 

Ky sherr filloi në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku e ftuar ishte këngëtarja Tuna Sejdiu.
Të gjithë e kemi parë që në emisionin etij Ermali kishte një rubrikë ‘Pyetja për Rudinën’ duke i pyetur ata nëse do të shkonin tek emisioni i saj i mbasdites.Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por Tuna jo vetëm që nuk pranonte të shkonte por filloi të fliste me tone tallëse duke u shprehur:
‘Nuk kam shkaur asnjëherë dhe nuk kam ndër mend të shkojë as për 10 apo 20 vitet e ardhshme të karrierës time’.
Këtë deklaratë Rudina sigurisht nuk mund ta linte pa përgjigje as Ermalin dhe as Tunën dhe shkroi fajlët e mëposhtme .

 

Mirëpo, duket se gjërat mes tyre janë sqaruar dhe këtë e ka treguar postimi i fundit i Rudinës në InstaStory. Pra, dy vite pas sherrit, Ermal Mamaqi dhe Rudina Magjistari më në fund kanë bërë paqe!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..