Lajmet e fundit

Braktisi vajzën dhe burrin mekanik për deputetin me para, reagon moderatorja

 

Ajo është vënë në qendër të medieve rozë. Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj duket se nuk e ka pritur dhe aq mirë konfirmimin që mediat i bënë lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku, i cili së fundmi ka investuar edhe në hapjen e një restoranti në zonën e Misto-Mames në Tiranë.

 

Story.al, që ishte media e parë që nxorri emrin e Frrokut është përballur me një reagim aspak etik për një moderatore dhe intelektuale si Rudina. Në inbox in e revistës “Story” në Instagram, Rudina e ka konfirmuar lajmin me një gjest aspakt të hijshëm, pikërisht gishtin e mesit…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Reagimi i Rudina Dembacajt : Aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të lajmeve të rubrikës rozë pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Mediat kishin kohë që raportonin për një lidhje të saj me një politikan, dhe vetëm sot u zbulua emri i tij, që ai është Mark Frroku, ish-deputet i PS, me një të shkuar kriminale në Belgjikë.Jo më larg se dje, aktorja inaguroi biznesin e saj të ri, një restorant, për të cilin siç tha edhe vetë, investimi është bërë nga “Marku”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..