Lajmet e fundit

E Ka Publikuar Vetëm Një Herë, Eno Popi Publikon Foton E Ëmbël Me Të Bijën. Shikoni Sa Është Rritur Vogëlushja

Advertisement

 

E ka publikuar vetëm një herë, Eno Popi publikon foton e ëmbël me të bijën. Shikoni sa është rritur vogëlushja

 

E ka publikuar vetëm një herë, Eno Popi publikon foton e ëmbël me të bijën. Shikoni sa është rritur vogëlushja

 

Eno Popi është ndër personazhet më pak aktive në rrjete sociale. Moderatori i njohur publikon shumë rrallë foto, e akoma më rrallë ato familjare. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Megjithatë, ditën e djeshme ai ka postuar një foto me vogëlushen e tij, Liv. Me vajzën në plan të parë, fotoja e ëmbël ka bërë xhiron e rrjetit duke zbukuruar kështu ditën ndjekësve të tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement