Lajmet e fundit

I Mbani Mend Rebelët? Ja Çfarë Ka Ndodhur Me Migelin, Diegon Dhe Xhovanin

Kanë kaluar vite, por seriali “Rebelde” ka mbetur ende në memorien e të gjithë teleshikuesve. Ky serial u transmetua në vitin 2006 në Meksikë dhe pak më vonë në Vizion plus në Shqipëri.

Pasi iu treguam ç’bëhet me Robertën, Mian dhe Lupitën meganews.al ju tregon sot edhe çfarë ka ndodhur me djemtë e serialit, Migelin, Diegon dhe Xhovanin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Pasi iu treguam ç’bëhet me Robertën, Mian dhe Lupitën meganews.al ju tregon sot edhe çfarë ka ndodhur me djemtë e serialit, Migelin, Diegon dhe Xhovanin.Tanimë ai është i martuar dhe baba i një djali me emrin Daniel.
Aktori 35-vjeçar vazhdon të luajë në filma e seriale shumë të ndjekur dhe nuk ka hequr dorë nga aktrimi në asnjë moment.

Edhe Christopher Von Uckermann, i njohur si Diego është transformuar tërësisht në pamje aq sa nuk njihet më.
Aktori 32-vjeçar vazhdon të luajë në filma të njohur ndërsa sa i përket jetës së tij private nuk ka të reja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..