Lajmet e fundit

Monika Kryemadhi Nxjerr Detaje Rreth Edi Ramës/ Pyeteni Sa I Kushtojnë Kollaret E Fundjavat Me Pj*Shkat Që I Ka…

 

E ftuar në Tempora në nga Sonila Meço në RTV Ora, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u shpreh se Edi Rama të deklarojë sa i kushtojnë kollaret edhe se sa harxhon ai në një fundjavë, nuk ka kushtuar shkolla e fëmijëve të saj.

 

Kryemadhi: Nuk premtoj për vota, por e premtoj për fëmijët e mi që premtoj se do të jetojnë këtu. Fëmijët e mi janë në Tiranë, të shikohet edhe TIMS-i.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Po edhe Edi Rama të deklarojë sa i kushtojnë kollaret edhe të pjeshkave sa paguan dhe të jesh e bindur se sa harxhon ai në një fundjavë, të siguroj që nuk ka kushtuar shkolla e fëmijëve të mi, që në fakt janë të deklaruara. Unë dua që fëmijët të jetojnë në Shqipëri dhe dua që ta duan vendin e tyre.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Sikurse kam dashur unë nënën dhe babain tim, ashtu dua që të më duan edhe fëmijët e mi, sepse shikojnë një nënë dhe baba që e duan vendin e tyre, si dhe i shërbejnë familjes së tyre, edhe pse merren me politikë. Pamjet KE TU