Lajmet e fundit

Shtatzënë Për Herë Të Parë, S’e Keni Idenë Kush Është I Dashuri I Vajzës Së Jozefina Topallit….

 

Prej disa ditësh, vajza e ish deputetes Jozefina Topalli, Megi Topalli është në një lidhje të re dhe madje ka nisur bashkëjetesën me djalin në fjalë.Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

 

Sipas burimeve pranë ‘IconStyle’ Megi është në pritje të fëmijës së parë.Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

 

Vajza e ish-deputetes është në muajt e fundit të shtatzënisë. Ditën e sotme është zbuluar edhe identiteti i partnerit të Megit. Ai quhet Angjelin Serreqi dhe ata kanë nisur të bashkëjetojnë prej muajsh bashkë.Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

 

Tashmë gjërat mes dy familjeve janë bërë zyrtare dhe ashtu si Megi dhe ai është nga Shkodra. Angjelin ka jetuar prej disa vitesh në Itali dhe është me profesion IT.