Lajmet e fundit

20 Vite Qe Jeton Me Vjehrrën Në Një Shtëpi, Eni Çobani Tregon Hapur She.Rret: Mos Kujtoni Se

Advertisement

 

Juristja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Eni Çobani ishte e ftuar në “Soiree”, ku gjatë emisionit ka folur për mar rëd hëni en e saj me vjehrrën.

 

Eni ka treguar se jeton prej 20 vitesh me prindërit e bashkëshortit dhe nuk i janë bërë kurrë ba rr ë.“Unë jam nënë e një djali. Jam shumë krenare për atë djalë që kam bërë. Kush nuk është sot krenar për fëmijët e tij.Sot dua t’i them prindërve të bashkëshortit tim që kanë qenë një ndihmë e ja shtëz akons hme.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Unë jam një grua që kam jetuar 20 vite me prindërit e bashkëshortit. Unë jetoj në një familje me ta. Nuk më janë rë nd u ar kurrë”, u shpreh Eni.E pyetur nëse ka shkë mbyer ndonjëherë llafe me vjehrrën, juristja u përgjigj:“Po sigurisht, po ti këm ben fjalë me veten, jo me vjehrrën, vjehrrin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Por ata kanë qenë gjyshër të jasht ëzako nshëm për djalin tim dhe unë jam shumë e lumtur që djalit i dhashë atij mundësinë të jetonte pranë tyre”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement