Lajmet e fundit

Bëmë mama të të ngjaj, Arditi ngatërron Anën me Anilën shikoni sa ngjajne bashk…FOTO

 

Ana është rritur kaq shumë dhe ka nisur të marrë nga tiparet e mamit. Arditi ka publikuar sot një foto të së bijës, e cila shfaqet duke qëndruar në laptop dhe shkruan se për një moment e ngatërroi me Anilën.

 

“Ktheva kokën për një moment dhe mendova se ishte Anila”, shkruan Arditi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ndërkohë komentuesit e konfirmojnë se Ana i ngjan shumë Anilës dhe se është bërë një zonjushë kaq e bukur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…