Lajmet e fundit

Biznesmeni Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellzës, Por Ajo E Befason Me Përgjigjen E Saj!…VIDEO

 

Biznesmeni Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellzës, Por Ajo E Befason Me Përgjigjen E Saj!

 

Biznesmeni Serb I Ofron Dhuratë Marramendëse Diellzës, Por Ajo E Befason Me Përgjigjen E Saj! Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës, ka marrë pjesë në shumë role artistike dhe gara bukurie.Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj.

 

Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo.