Lajmet e fundit

Eni Shehu H Abit Te Gjithe Me Ate Qe I Ndodhi: Më H Odhën Rrogën E Eni Çobanit Gabimisht Në Llogarinë Time, Shyqyr Që Nuk E Harxhova Se Ku Do I Gjeja….

Moderatori i njohur per te gjithe Eni Shehu ishte i ftuar diten e djeshme në emisionin Rudina në Tv Klan.

Disa kohë më parë, Rudina Magjistari kishte ftuar Eni Çobanin në emision por ka ngatërruar mbiemrin duke e prezantuar ate si Eni Shehu.Pas këtij inc identi të vogël, moderatori Eni Shehu ka r eaguar dhe ka treguar se mbiemri i vajzërisë së Eni Çobanit ka qenë Shehu. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Këtë e ka zbuluar për shkak të një ga bimi që ka ndodhur shumë kohë më parë kur rroga e juristes se njohur kishte kaluar në llogarinë e moderatorit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Moderatori u shpreh: Rastësisht e kam zb uluar këtu në Klan. Më kanë kaluar një herë rrogën e Eni Çobanit dhe shyqyr që nuk e harxhova se nuk e di ku mund t’i gjeja lekët që t’ja ktheja prap mbrapsh Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…