Lajmet e fundit

(Foto) Martohet Nipi I Enver Hoxhës, Nusja Këngëtare Tregon Pamjet/ I Ka Blerë Një Unazë Aq Të Madhe Dhe Dasma U Bë Në…

 

(Foto) Martohet nipi i Enver Hoxhës, nusja këngëtare tregon pamjet/ I ka blerë një unazë aq të madhe dhe dasma u bë në…

 

Këngëtarja e njohur shqiptare ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. Rrezarta Shkurta i ka dhënë fund beqarisë derisa ka ndarë pamje nga ceremonia. Ceremonia e tyre është zhvilluar në një nga bregdetet shqiptare në një jaht luksoz dhe me një dekor të mrekullueshëm.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

 

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa fotove të publikuar në rrjetet e saj sociale teksa ka treguar edhe unazën e martesës.
“Një dashuri nga dashuria ime. E punuar me shumë dashuri”, ka shkruar ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Kujtojmë se, Rrezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha ka vite që kanë bashkëjetuar dhe çifti kanë edhe një vajzë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…