Lajmet e fundit

Habit Vajza E Ish-Deputetes: Jam E Virgjër Por …

 

Habit vajza e ish-deputetes: Jam e virgjër por …

 

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls” Ada rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare, ndërsa sa i përket humbjes së virgjërisë Ada tha se: Mendoj që kjo është një pyetje që nuk duhet bërë. As për moshën as për virgjërinë. Ose do thonë ose jo të vërtetën. Unë nuk do e thëm të vërtetën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Teksa me shaka më tej shtoi se është e virgjër. “Po jam e virgjër”- tha ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…