Lajmet e fundit

Kryemadhi Nuk Përmbahet: “Do E Lë Pa Vesh E Hundë Edi Ramën Së Shpejti”/ Por Fotoja Tregon Ndryshe

Advertisement

 

Kryemadhi nuk përmbahet: “Do e lë pa vesh e hundë Edi Ramën së shpejti”/ Por fotoja tregon ndryshe

 

Kryemadhi nuk përmbahet: “Unë do i haj veshin Edi Ramës”/ Më varni te kali i Skëndërbeut / E acaruar, e ulur në mes të sheshit, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë akuza të forta politike. “Unë do i haj veshin Edi Ramës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Jam e zhgënjyer nga politika, kjo histori nuk ka të bëj me zhgënjim politik.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Më varni te Kali i SKëndërbeut,të marr përgjegjësit të Ramiz Alisë, të Lulzim Bashës, Fatos Nanos, të Ilir Metës, të gjithë artistëve që janë rrogëtarë në Bashki, unë marr përsipër në emër të 30 viteve tranzicion në kryqëzoni dhe të bien rehat dhe të laj të gjithë haqet e njerëzve”, tha Kryemadhi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement