Lajmet e fundit

Prezantonte Motin 10 Vite Më Parë, Shihni Si Dukej Bora Zemani

 

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Bukuroshja njihet për thjeshtësinë e saj si dhe origjinalitetin. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

 

Dihet që Bora nuk ka kryer asnjë ndërhyrje kirurgjikale që për vajzat e ekranit po kthehen në të pashmangshme. Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Borës, 10 vite më parë, kur prezantonte motin. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Bora është më një look krejt tjetër, por njihet më një shikim të shpejt. Kujtojmë se Bora është nënë e një djali shumë bukurosh, Arborit dhe po shijon romancën me aktorin Donald Veshaj. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..