Lajmet e fundit

Provo Të Lani Fytyrën Me Këtë Përbërës Do Të Shpëtonit Një Herë E Mirë Nga Rrudhat Dhe Nga

Provo të lani fytyrën me këtë përbërës do të shpëtonit një herë e mirë nga rrudhat dhe ngaNë një periudhë të jetës sonë, të gjithë ne do të ballafaqohemi me probleme të lëkurës.

Megjithatë, shumë prej nesh ndahet i dëshpëruar me trajtimet e njëpasnjëshme, e ndoshta edhe të kushtueshme, që nuk kanë pasur efektin e duhur tek fytyra e tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Por, ekziston një lloj trajtimi për të cilin flitet shumë nga mjekësia alternative, që pretendon se arrin të shërojë aknet dhe problemet e rrudhave.Më 2003-ën, Revista Klinike Onkologjike publikoi hulumtimet mjekësore që verifikuan efektet qetësues të vajit të livandos. Për shkak se aknet mund të shkaktohen nga str esi, reduktimi i tyre mund të ndihmojë në moderimin e shfaqjes së tyre.Por, kombinimi i këtij vaji me atë të pemës apo kokosit del të ketë efektshmëri më të madhe në pastrimin e fytyrës tuaj.

Ja çfarë iu duhet dhe çfarë duhet të bëni: 1 filxhan vaj kokosi5-6 pika të ndonjë vaji esencialInstruksionet:Në nivelin më të ulët të shporetit elektrik, shkrijeni vajin e kokosit në një tigan– Sapo të shkrihet, largojeni nga shporeti elektrik– Shtojini 5-6 pika vaj esencial dhe përzieni mirë– Vendoseni më pas në një kavanoz të madh dhe lejeni të ftohet Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sapo të jetë gati për t’u përdorur, fërkojeni disa nga përzierja në fytyrën tuaj dhe lajeni me ujë të ngrohtë. Për këtë trajtim natyral të lëkurës, nevojitet ta përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…