Lajmet e fundit

Rezarta Shkurta Do Bëjë Prapë Dasmë/ Ja Cfarë Ka Bërë Nipi I Enverit Për Të…

 

Rezarta Shkurta do bëjë prapë dasmë/ Ja cfarë ka bërë nipi i Enverit për të…

 

Pak dite me pare Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha realizuan dasmen e tyre ne nje anije ne jug te Shqiperise.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Fillimisht cdo gje ishte diskrete por tashme Rezarta ka postuar momentet magjike ne Instagram. Por nje moment argetues ka qene teksa Ermali duhet te digjte shamine e beqarit. Ai nuk e ka djegur por ka nxjerre gishtin e mesit ne drejtim te kameres.

 

Rezarta ka postuar kete moment ne Instagram dhe perbri shkruan:
”Taksirat nje dasme tjeter deri sa ta djegesh ate shami te beqarit”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…