Lajmet e fundit

Shiko Se Sa Kanë Ndryshuar Aktorët E Serialit te Famshem “Kloni” Sa Vite Kane Kaluar…

Advertisement

 

“The Clone”, apo Kloni, është një telenovelë nga me te bukurat dhe me te ndjekura Por ja sa kane ndryshuar aktoret 20 vjet më vonë.

 

Bright Side ka vendosur të zhytet në oqeanin e kujtimeve dhe të zbulojë se si duken yjet e “Clone” sot dhe si kanë qenë ato që nga momenti i përfundimit të serialit.

 

Kur shikoni fotografitë e saj të reja, kuptoni që as koha dhe as divorci nuk kanë fuqi mbi bukurinë e aktores. Ajo është 43 vjeçe, rrit tre fëmijë, ka llogari të njohura në rrjetet sociale dhe merr pjesë në fotosesione.
Murilo Benício merr pjesë në projekte të ndryshme filmike dhe është një interpretues teatri. Kritikët pretendojnë se ai është një nga aktorët më të mirë të brazilian.

Vera Fischer u kurorëzua “Miss Brazili” në vitin 1969 shumë kohë përpara se të shfaqej në “Clone”. Sot ajo është 68 vjeçe por nuk do ta dinit.

 

Nëse e shikuat atë në “Clone” dhe e krahasuat atë me fotot e saj të fundit, vështirë se do të shihni ndonjë ndryshim. Aktorja shijon kohën e saj të lirë tani dhe ndan fotografi të mrekullueshme nga vila e saj luksoze.Letícia Sabatella e bukur është një vegjetariane dhe ka një vajzë. Dhe aktorja merr pjesë në filma dhe seriale televizive edhe sot.

Advertisement

Është e vështirë të besosh, por Latiffa me sy të ndritshëm ka luajtur herë pas here edhe role negative.

 

Burri i besueshëm dhe i kujdesshëm i Zhades, i njohur si Said i luajtur nga Dalton Vigh, është i popullarizuar në mesin e grave si Murilo Benício.

Dhe shumë njerëz nuk mund ta kuptonin sesi heroina mund të linte burrin e saj të pashëm dhe të zgjidhte Lucasin pa mend. Vigh vazhdon të veprojë në telenovelat braziliane.

 

Dhe në vitin 2013, aktori u shfaq në disa episode të “O Negócio”, krijuar nga HBO.Carla Diaz që luajti vajzën e Zhades tani është 29 vjeçe. Aktorja është me të vërtetë e njohur në Brazil dhe merr pjesë në filma dhe seriale televizive dhe punon si modele.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ju mund ta shihni Sthefany Brito në shumë telenovelat e tjera, dhe e fundit u publikua në vitin 2017. Sthefany gjithashtu punon si një nikoqire dhe një modele.

 

Daniela Escobar e ka lënë pas karrierën e saj të aktrimit, por ajo ende punon në TV. Për shumë vite, ajo punoi si një nikoqire në programin “Superbonita”. Vlen gjithashtu të përmendet se Daniela është zhvendosur në Kaliforni dhe jeton ende atje sot.

Marcello Novaes ka dy djem: Diogo (lindur në vitin 1994) dhe Pedro (lindur në vitin 1996) nga martesa të ndryshme, të cilat përfundimisht çuan në divorc. Sot aktori nuk do të dojë të flasë shumë për jetën e tij private, megjithëse ai mban kontakte me të dy ish-gratë.

Advertisement

 

Nívea ka luajtur në më shumë se 20 filma dhe seriale të ndryshme. Sot, ajo është e martuar me burrin e saj të tretë dhe ka dy fëmijë. Nívea ka studiuar për gazetari.

Cristiana Oliveira është një modele, aktore dhe biznesmene braziliane. Në vitin 2019, pasi nuk u shfaq në ekran për tri vjet, ajo u kthye në botën e aktrimit, duke marrë pjesë në “Topíssima”. Në vitin 2013, aktorja u bë gjyshe.

Advertisement