Lajmet e fundit

As Që Keni Për Ta Njohur : U Kujtohet Aleku, Aktori I Njohur? Ja Si Duket Ai Tani Në Moshën 35 Vjecare Dhe Cfarë Po

 

As që keni për ta njohur : U kujtohet Aleku, aktori i njohur? Ja si duket ai tani në moshën 35 vjecare dhe cfarë po

 

As që keni për ta njohur : U kujtohet Aleku, aktori i njohur? Ja si duket ai tani në moshën 35 vjecare dhe cfarë po .. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Pak ditë më parë, pasi ju treguam si duket sot Ragni, ne të “Xing.al” vumë re në komente se shumë prej jush ishit kurioz të shihnit edhe Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri për vete publikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Kanë kaluar shumë vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..