Lajmet e fundit

Aurela Hoxha: Gjithçka E Bëj Me Qenin Nuk Më Duhet I Dashur, Me Të Fle Dhe Ha

Aurela Hoxha: Gjithçka E Bëj Me Qenin Nuk Më Duhet I Dashur, Me Të Fle Dhe Ha

Modelja Aurela Hoxha, e cila vetëm pak kohë më parë tregoi planet për dasmë, siç duket i ka dhënë fund marrëdhënies me të dashurin miliarder nga Miloti, me emrin Alban.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

E ftuar në “Shiko kush luan”, Hoxha iu bënë disa pyetje ‘të nxehta’ për të kuptuar më shumë rreth lidhjes së saj me Albanin.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Teksa i bëheshin pyetjet, Hoxha përgjigjej lehtësisht.“I kam thënë të dua dhe e ka puthur në buzë që në takimin e parë, sa zgjohem i them edhe atij të zgjohet sepse më merr malli. Është shumë xheloz për çdo person që më afrohet, por ende nuk kemi folur për dasmën,”- tregoi Aurela Hoxha. Per em teper shfaq pamjet ne linkun me poshte.