Lajmet e fundit

“Është Në Një Rr.Ezik Shumë Të Madh”, Spartak Ngjela Plas ‘Bo.Mbën’ Për Ilir Metën

Advertisement

“Është në një rr.ezik shumë të madh”, Spartak Ngjela plas ‘bo.mbën’ për Ilir Metën

“Është në një rr.ezik shumë të madh”, Spartak Ngjela plas ‘bo.mbën’ për Ilir Metën DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Avokat Spartak Ngjela u shpreh sot në emisionin ‘Breaking’ se Presidenti Ilir Meta ka bërë shkelje të rënda dhe ndodhet në një rre.zik të madh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

“Meta ka disa shkelje dhe ata marrin vlerë të madhe negative pasi ai ka god.itur SHBA nëpërmjet Rusisë, ky akt jep motiv shumë të rre.zik.shëm. Meta është në një rr.ez.ik shumë të madh.”, tha Ngjela.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement