Lajmet e fundit

Kjo Është Nëna Simpatike E ‘Melekut’, Jashtë Serialit, Por I Ka Ngjarë Babait

 

Kjo është nëna simpatike e ‘Melekut’, jashtë serialit, por i ka ngjarë babait. Ishte vetëm 6 vjeç kur luajti rolin e “Melek” në serialin “Nënë”, që theu rekord audience në shtetet ku u transmetua, përfshirë edhe Shqipërinë.

 

Ndonëse sot është vetëm 8 vjeç, aktorja Beren Gokyildiz numëron disa role në serialet më të ndjekur turk, por famën e madhe e mori pas serialit “Nënë”.Ajo nuk vjen nga një familje aktorësh, por mamaja e saj është bërë e famshme gjithashtu prej emrit të së bijës pasi Beren Gokyildiz poston shpesh foto me familjen.

 

Mamaja e aktores, Mine duket një zonjë shumë simpatike dhe nga fotot shihet se Beren shumë tipare i ka marrë nga e ëma./xing Më po shtë shi hni pa mjet:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..