Lajmet e fundit

‘Më Vinte Turp, Por Pastaj E Bëra’, Emina Tregon Çfarë I Kërkoi Vje Hrri Herën E Parë

 

Sigurisht që takimi me vjehrrit për herë të parë është një moment shumë i sikletshëm. Dhe kësaj situate nuk i ka shpëtuar as modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmulaj.

 

Ajo ka treguar se vjehrri i saj e ka vënë në siklet me kërkesën e çuditshme që i bëri kur e takoi për herë të parë.Shtyp/hap rekl.amen e meposhtem qe te lexoni lajmin e plote

 

“Isha nervoze dhe po mendoja çfarë do më pyesin, çfarë duan të dinë. Babai i tij më pa dhe më tha: Emina dua të të bëj nj pyetje shumë serioze. Obobo thashë pale çfarë do më pyesë. ‘Mund ta prekësh majën e hundës me gjuhë?’, më pyeti. ‘Çfarë’ e pyeta e habitur. Unë mund ta bëj por më vinte turp dhe s’dija çfarë t’i thoja. Pastaj e bëra,”- tregoi Emina e ftuar në “Xing me Ermalin” dhe pastaj e demonstroi.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Cunmulaj është një nga modelet më të famshme në botë. Ajo sot ëhstë e martuar me miliarderin Sam Nazarian dhe është nënë e dy fëmijëve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE