Lajmet e fundit

Merr Fund Pas 6 Muajsh Fejesa E Marina Farës, Çfarë Ndodhi Me Biznesmenin Nga Shkodra?

 

Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, para gati gjashtë muajsh më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin e një rrjeti restorantesh dhe hotelesh nga Shkodra, Alis Hysa.

 

E ndërkohë që në fillim të këtij viti u mësua se çifti ishin fejuar zyrtarisht, miqtë flasin se çifti mund të jenë ndarë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Për ta festuar këtë hap të rëndësishëm në jetën e tyre ata udhëtuan drejt Dubait, por sipas gazetës Panorama, tashmë duket se marrëdhënia mes tyre është ftohur.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Çifti mori vëmendjen e mediave rozë në muajin janar, pas një udhëtimi në Dubai, ku Marina u shfaq me bikini portokalli dhe ishte në krahët e Alis Hysës, vëllait të Nelson Hysës, një emër i njohur për kronikën e zezë.
Marina u raportua se do të martohej me Alisin në një dasmë tradicionale në Shkodër, por tashmë është shkëputur.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE