Lajmet e fundit

“Sa Herë Në Javë Bën S Eks?”- Rudina Dembacaj Nuk Ia Përton Një Përgjigje Të Sinqertë Ndjekëses

Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private. Një nga ndjekëset e ka pyetur: “Sa herë në javë bën s eks?”
Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse:DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje. Qenke një zonjë.
Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht.
Unë nuk bëj s eks, bëj dashuri zemër”. Rudina e ka treguar herë pas here se është shumë e hapur me të gjithë, prandaj ka zbuluar edhe se ka bërë botoks.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

“Paske bo dhe ti botoks si shumica?”, ishte pyetja, së cilës Dembacaj iu përgjigj:
“Aman ma bëj hallall që kam heq rrudhat e mia”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Duke qenë se partneri i saj ka tre fëmijë nga martesa e parë, aktorja nuk ka shpëtuar pa një pyetje edhe në lidhje me ta:
“Kë do më shumë nga fëmijët e Markut?”
Rudina shkroi se Erta Frroku është partnerja e saj në krim, duke lënë të kuptohet se me të ka një marrëdhënie edhe më të ngushtë.