Lajmet e fundit

Si kurrë më parë/ Rama flet për ndarjen nga Matilda Makoçi: Doli lajmi se Gregori…

 

Kryeministri Rama folur për akuzat e ngritura nga PD-ja se Gregori nuk është djali i tij, por i babait të tij me ish-gruan e kryeministrit, Matilda Makoçin.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Rama tha se ky është një lajm i fabrikuar nga PD-ja, pasi ndarja me Matilden ishte me mirëkuptim dhe zgjati vetëm 1 seancë gjyqi.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“Për mua fabrikuan një dosje të tërë gjyqi të ndarjes me nënën e Gregut, ku u arrit deri në mostruozitetin që të shkruhej që unë në gjyq paskësha akuzuar nënën e djalit tim se djali im ishte djali i babait tim. Është një dosje e sajuar 100% nga PD-ja dhe 100% është gënjeshtër”, tha Rama.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…