Lajmet e fundit

Valon Syla Mesazh Gjeneratave Të Reja: Zgjedhne Mirë Profesonin, Mos Ia Boni Si Ky Profa Me Nisë Biologjinë E Me Mbet Tu Kcy

 

Gazetari Valon Syla mbrëmë i ka kushtuar një postim situatës me profën e biologjisë, Lulzim Pacit i cili u bë i famshëm me vallëzimet e tij dhe të cilat nuk e ka ndërmend t’i ndal.

 

Ai duke i dhënë një mesazh gjeneratave të reja që do të studiojnë ka gjetur mënyrën të ironizoj me profën e TikTok-ut i cili po vazhdon të postoj video në rrjete sociale.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Një mesazh për gjeneratat më të reja; Kur e zgjedhni profesionin mendoni mirë… mos ja boni sikur ky Proffa i Vushtrisë me nisë biologjinë e me mbet tu kcy gjithë ditën…Zgjidhne vallëzimin me fillim…”, ka shkruar ai.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..