Lajmet e fundit

“Kërkohet ndjekja pe.nale për Hashim Thaçin e Isa Mustafën arsyja Asociacioni i komunave serbe”

Advertisement

 

Ish-eprori i lartë i U Ç K-së dhe ish-agj.enti i SHIK-ut, Naim Miftari thotë se nënshkruesit e Asociacionit ekz.ekutiv në Bruksel duhet të ndjeken pen.alisht.E nënshkruesit e Asociacionit janë Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa për të cilët thotë se, në gjy.katë ata duhet të tergojën arsyen se pse e dëmtuan qëllimisht interesin nacional të Kosovës.

 

Kështu Miftari shkruan në një postim në Facebook.“Biseduesve dhe nënshkruesve të Asociacionit ekze.kutiv për komunat dhe kishat Serbe në Kosovë duhet të ndjeken pen.alisht me ligj, në gjy.katë ta tregojnë arsyen e dëm.timit të qëllimshëm të interesit nac.ional të vendit dhe të territorit të shtetit të Kosovës!DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ishte kjo nga mosdija apo ishte në pytje interesi material parat që shiten interesin e vendin, apo ishin arsye dosjet e UDB dhe dosjet e kri.meve arsyet krysore të favorizimit të shtetit kri.minel, Serbisë karshi Kosovës!”, shkruan Miftari.

Advertisement
Advertisement