Lajmet e fundit

Milaim Zeka: Kur ka qene Hashim Thaci ne Politike, Albin Kurti ska dit me i lidh Tojat

 

Milaim Zeka: Kur ka qene Hashim Thaci ne Politike, Albin Kurti ska dit me i lidh Tojat..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ne nje emision ne Shqiperi gazetari i njohur Milaim Zeka ka thene qe, Milaim Zeka: Kur ka qene Hashim Thaci ne Politike, Albin Kurti ska dit me i lidh Tojat.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

A eshte ky nje pro.vokim i radhes nga Milaim Zeka pasi qe nuk mundi asgje te beje ne parlament dhe me partine e tij?