Lajmet e fundit

Deputetët e LVV-së i kthejnë parat e karburanteve, i japin për djalin e po.licit të së murë!

Advertisement

 

Deputetët e LVV-së i kthejnë parat e karburanteve, i japin për djalin e po.licit të së murë!Deputetët e Vetëvendosjes, Artan Abrashi, Adnan Rrustemi dhe Gramos Agusholli, paratë që morën nga shteti për konpenzimin e karburantit për të shkuar në punë, i kanë dhuruar për bamirësi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Saktësisht, këta deputet paratë ia dorëzuan nënës së Artit, Teuta Mucaj, ku u kërkua ndihmë për t’iu nënshtruar një operacioni në tru.
Këtë e ka bërë të ditur një qytetar në Facebook i cili ka publikuar faturës e transferit.Ndryshe, nga presioni publik dje deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje janë tërhequr nga kompenzimi i shpenzimeve të udhëtimit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Para pak ditësh janë publikuar shumat e mëdha që morën deputetët nga shteti për t’i mbuluar shpenzimet e karburantit për të marrë pjesë në seanca dhe komisione.

Advertisement