Lajmet e fundit

Glauk Konjufca Tregon Se Qfare I Tha Arben Gashi Stafit Te Tij,Kjo Gje Eshte E Papranueshme Duhet Reagim I Menjehershem Sepse…

Advertisement

 

Glauk Konjufca tregon se qfare i tha Arben Gashi stafit te tij,kjo gje eshte e papranueshme duhet reagim i menjehershem sepse…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

-Ka dës,ht,uar mbl,edhj,a e Kryesisë së Kuvendit e cila ishte paraparë që të mbahet sot në orën 11:00.Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se sipas tij shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi ka k,ërcë,nua,r sta,fin e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Pati mës,ymje dhe sh,ar,je me fam,il,je shp,reh,je që nuk mund t’i përmendim”, ka thënë ai në një konferencë për media

Advertisement