Lajmet e fundit

Doli Çift Me Saimirin Nga Love Story Por .., Meri I Tregon Te Gjitha Ne Intervisten E Fundit

Advertisement

Meri Murrizi, bukuroshja nga Elbasani që fitoi zemrat e shumë shqiptarëve brenda dhe jashtë Shqipërisë në formatin e dashurisë ‘Love Story’ erdhi në një intervistë në FitStation në News24!

Me profesion modele, Meri i zbuloi të gjitha për jetën e saj të re midis punës si agjente shitjesh dhe famës.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Vajza fjalëpak në këtë intervistë nuk ngurroi të fliste për eksperiencën e saj në ‘Love Story’, por ajo që u vu re ishte se ‘princi’ Saimiri Kasemi me të cilin doli çift nga formati nuk u përmend në asnjë moment.
Bukuroshja la të nënkuptohet në heshtje se çifti ka shkëputur çdo raport bashkë!Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

“Ishte një eksperiencë shumë e bukur, një eksperiencë që të bën të rritesh, dhe nuk e kam fjalën për moshën por për pjekurinë. Bota e televizionit është e egër dhe të mëson shumë gjëra”- u shpreh Meri.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Nëse do ishe kthyer pas në ‘Love Story’ do bëje diçka ndryshe?

Meri Murrizi: Jo s’do bëja asgjë ndryshe, çdo gjë shkoi shumë mirë nga fillimi deri në fund dhe unë jam shumë në rregull, s’ka ndonjë gjë për të cilën duhet të bëhem pishman.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Kam disa projekete të reja të cilat do t’i bëj të ditura shumë shpejt. Aktualisht po punoj si agjente shitjesh e pronave të patundshme dhe gjithashtu do filloj sërish me modelingun” – deklaroi Meri.

Advertisement
Advertisement