Lajmet e fundit

Ish-gruaja e Edi Ramës ishte një ikonë e filmave shqiptarë, shikoni si duket tani Matilda Makoçi që 35 vite më parë vetëm qeshte

Advertisement

 

Ish-gruaja e Edi Ramës ishte një ikonë e filmave shqiptarë, shikoni si duket tani Matilda Makoçi që 35 vite më parë vetëm qeshte

 

35 vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë dhe teatrit.Matilda Makoçi, një ndër vajzat më të bukura të kohës ..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

ajo që u bë shumë shpejt pjesë e kinematografisë, ajo që tërhoqi shikimin e mijëra djemve të rinj sa herë kalonte në anën tjetër të rrugës, ajo vijon ende të jetë një zonjë të cilën e publiku e do përmes ekranit, por edhe në heshtjen e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

35 vite më vonë, pas një jete të heshtur, pasi e bra, ktisi karrierën e saj për të qenë nënë, pas ndarjes së vë, shtirë jo vetëm me kinematografinë, por edhe me djalit të vetëm që ka, Matilda u përpoq ta rindërtonte jetën e saj, por vështirësitë ishin të mëdha.Shtyp hapesiren reklamuese dhe shikoni fotot ne vazhdim:

Advertisement

Advertisement