Lajmet e fundit

Më Shumë Se Pas Një Viti Elvana Gjata Tregon Se Çfarë Ka Ndodhur Mes Saj Dhe Alketa Vejsiut: E Lexova Dhe Thashë Lëre Fare

 

Më Shumë Se Pas Një Viti Elvana Gjata Tregon Se Çfarë Ka Ndodhur Mes Saj Dhe Alketa Vejsiut: E Lexova Dhe Thashë Lëre Fare
ftuar në ‘’NIN’

 

mes shumë gjërave të tjera Elvana Gjata foli edhe për lajmet që shkruhen për të e duke veçuar një që kishte të bënte me ‘’hatërmbetjen’’ mes saj dhe Alketa Vejsiut.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Bëhet fjalë për kohën pas Festivalit të Këngës ku Elvana doli e dyta dhe mori urime të shumta mes tyre edhe dy nga Alketa.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Këngëtarja e injoroi prezantuesen duke mos ia kthyer mesazhet dhe kjo u përfol gjatë në media por nuk u sqarua kurrë nga vetë Elvana. ….Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..