Lajmet e fundit

Milaim Zeka: Kur ka qenë Hashim Thaçi në politikë, Albini ska ditë me i lidh tojat

Advertisement

 

Milaim Zeka: Kur ka qenë Hashim Thaçi në politikë, Albini ska ditë me i lidh tojat.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

 

Ne nje emision ne Shqiperi gazetari i njohur Milaim Zeka ka thene qe, Milaim Zeka:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Kur ka qene Hashim Thaci ne Politike, Albin Kurti ska dit me i lidh Tojat.A eshte ky nje pro.vokim i radhes nga Milaim Zeka pasi qe nuk mundi asgje te beje ne parlament dhe me partine e tij?

Advertisement
Advertisement