Lajmet e fundit

Prekëse / l Ftoi Shokët Për Ditëlindje Por Askush S’i Erdhi, Vogelushit Te P Ikelluar I Vjen S Urpriza Qe Ka Prekur Boten.

Advertisement

 

Advertisement

Prekëse / l Ftoi Shokët Për Ditëlindje Por Askush S’i Erdhi, Vogelushit Te P Ikelluar I Vjen S Urpriza Qe Ka Prekur Boten.

 

Prekëse / I Ftoi Shokët Për Ditëlindje Por Askush S’i Erdhi, Vogelushit Te P Ikelluar I Vjen S Urpriza Qe Ka Prekur Boten.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

I ulur në tavolinë i vetëm, pa miq, i rrethuar nga pjata të zbrazura në ditën e tij të lindjes. Kjo është pamja e të birit që një nënë nga Arizona ka shp ërndarë në Fb. Në foto i vogli Teddy Mazzini, i cili kishte ftuar 32 shokë klase për drekë në një piceri, duket teksa i pret ata me padurim dhe tr ishtim që të vijnë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Fotografia, e cila është dërguar nga nëna e vogëlushit tek një gazetar lokal, ka pasuar me një efekt s urprizues. Teddy ka marrë më qindra e mijëra urime në FB nga njerëz të ndryshëm nga e gjithë bota, por si të mos mjaftonte kjo, skuadra e NBA, Phoenix Suns, ka ftuar të voglin që të festojë ditëlindjen me ta.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement