Lajmet e fundit

Ish-bashkëshorti i Arjolës merr kujdestarinë e fëmijëve, por ajo nuk e di këtë ende

Advertisement

 

Arjola Demiri ka folur disa herë për martesën e saj të dështuar dhe marrë dhëniet jo të mira me ish-bashkëshortin.Aktorja e njohur që është nënë e tre fëmijëve është e divorcuar prej vitesh ndërsa mësohet se së fundmi ishte caktuar gjykimi që do të përcaktonte kujdestarinë e fëmijëve.

 

Top Channel i dhuroi nje apartmant ku mund te qendrojë me femijet e saj por sipas burimeve të Syrinet Kosova, ish-bashkëshorti i Arjolës e ka shfrytëzuar situatën nga qëndrimi i saj brenda shtëpisë dhe larg fëmijëve që të fitojë më lehtë kujdestarinë e tyre.

Advertisement

 

Mësohet se gjykimi është mbajtur me 20 janar, datë që Arjola u gjend brenda shtëpisë pas shtyrjes së spekaktlit edhe 1 muaj më shumë.Këto zëra nuk janë konfirmuar deri më tani nga askush dhe nuk dihet nëse është definitiv përcaktimi i kujdestarisë së fëmijëve.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kohë më parë u përfol se Arjola ka një rast të hapur edhe me bashkëshorten e tanishme të ish-bashkëshortit të saj.

Advertisement
Advertisement