Lajmet e fundit

‘Për Njeriun Tim Të Shtrenjtë’, Bieta Sulo I Bën Dhuratën Shumë Të Veçantë Dhe Te Domethenese Vajzës Së Albanit

Advertisement

Moderatorja shume e dashur per te gjithe Bieta Sulo e ka shprehur gjithnjë se me vajzën e Albanit, Joelle ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe ajo e do shume ate.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Bieta ka treguar se ato janë si mikesha me njëra-tjetrën dhe kjo shihet edhe nga fotot e shpeshta që publikojnë bashkë ku gjithmon ato jane te gjithe bashke.
Së fundmi, me rastin e ditëlindjes, Bieta ka menduar t’i bëjë një dhuratë shumë të veçantë Joelles.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Një super realizim për një super vajzë, njeriun tim të shtrenjtë”, shkruan moderatorja në foton ku shfaqet një punim artistik që i ngjan shumë vajzës bukuroshe të Albanit.

Advertisement
Advertisement