Lajmet e fundit

Do Shpallesh “Non Grata” Si Berisha? Meta Na Habit: S’më Intereson Fare, Sepse Unë…

 

Do shpallesh “Non Grata” si Berisha? Meta na habit: S’më intereson fare, sepse unë…

 

Presidenti i shkarkuar nga Kuvendi, Ilir Meta tha se nuk i interesonte fare edhe sikur e gjithë bota ta shpallte “Non Grata”.

 

Gjatë fjalës, Meta shtoi se nuk e ka problem sepse do të jetojë dhe votohet në Shqipëri.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Po u shpalle “Non Grata” si Sali Berisha? “Sikur e gjithë bota të më bëjë “non grata”, s’më intereson fare. Unë e kam raportin me popullin tim shqiptar.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Të më bëjë non grata mua zonja e Bilalit apo ky tjetri që bëri këtë gjë. Unë nuk e kam fare problem atë gjë”, tha Meta për “MCN”.