Lajmet e fundit

EKSLUZIVE : Shprehet Shpetim Saraci: Nuk E Prisja Pasi Kam Punuar Me Gjithe Shpirt Per 30 Vite Dhe Me Pas Perfundova …

 

Prej vitesh Shpetim Sarasi ka nisur nje jete te re ne SHBA dhe qe nga ajo kohe ai nuk eshte degjuar me me punet e tij artistike ne Shqiperi.Ai eshte shprehur ne media se hapi qe ndermori bashke me familjen ishte per hir te ardhmes se femijeve e per shkollimin e tyre ne nje sistem te konsoliduar arsimor dhe tashme sic cdo familje ne bote qe e ben nje gje te tille.

 

Ndersa per pune nne RTSH ai foli me keqardhje sepse ajo ishte nej radaksi 55 vjecare dhe u shkri per te krijuar disa struktura te reja qe nuk ekzistojne ne asnje vend te botes.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai tha se ne Shqiperine ku punoi per 30 vjet dhe madje pesoi edhe trauma shendetesore e perfundoi neper gjyqe, serish ai shprehet se njerezit e vendit tim i dua dhe i respektoj pa fund i vinte keq qe diskutoi ceshtjen e te ikur apo te qendruarit si nje shtetas me karriere te suksesshme Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..