Lajmet e fundit

Gazetari fut në sherr Ardit Gjebrean dhe këngëtaren Juliana Pasha? Ja çfarë ka ndodhur mes tyre

Advertisement

 

Këngëtarja Juliana Pasha dje u bë pjesë e një k urthi, të cilit arriti t’i shpëtonte me mjaft zgjuarsi. Gazetari i emisionin ‘Ora Verore’ u tha se Ardit Gjebrea ka thënë se ajo nuk meriton të jetë më në Këngën Magjike.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndërkohë Juliana u shpreh se e njeh shumë mirë Arditin dhe se nuk mund të jetë gjë tjetër veç se një shaka.Ronaldo Sharka: Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Portalet shkruajnë se Ardit Gjebrea ka thënë se Juliana Pasha nuk meriton të jetë te Kënga më te Kënga Magjike.Juliana Pasha: Jo nuk është e vërtetë, e njoh shumë mirë Arditin…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement