Lajmet e fundit

Kjo Nëne E Djeg Djepin Me Të Cilin L Ka Përkundur Fëmijët E Saj, A Thua Vallë PSE?

Advertisement

 

Një nënë nga Turqia e djeg djepin me të cilin i ka përkundur fëmijët e saj, a thua vallë PSE?

 

Tregon nëna nga Turqia:
“Pranë këtij djepi kam kaluar shumë kohë dhe shumë netë pa gjumë, duke u kujdesur që fëmijët e mi të jenë të qetë dhe të flejnë rahat.

 

Mirëpo fëmijët e mi pasiqë u ritën, u larguan nga unë, nuk më kërkojnë më, nuk më pyesin për hallet e mia, thjesht e harruan NËNËN e tyre.
Vëllezër dhe motra asnjëherë mos i haroni prindërit, anjëherë mos i leni të vetmuar dhe asnjëherë mos haroni se çka kan flijuar ato, për neve prej se na kan lindur e derisa na kan ritur….

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Dashuria dhe perkujdesi ndaj tyre është AMMANET nga Allahu i madhëruar dhe i dërguari i Tij alejhi selam.Shiko pamjet ne linkun me poshte.

Advertisement