Lajmet e fundit

“Me Vjehrrën Mirë Shkoni?”, Rama “Ngacmon” Nusen Gjatë Vizitës Në Një…, Ja Si I Përgjigjet Ajo…

 

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Libohovë, ku ka vizituar një bujtinë, e para që hapet për turistët në fshatin Labovë e Kryqit. Rama e ka nisur vizitën duke u freskuar tek burimi i fshatit, më pas ka parë nga afër bujtinën me disa dhoma që drejtohej nga nënë Maria. Nuk ka munguar dhe një ngacmim për nusen e shtëpisë, të cilën e ka pyetur për marrëdhënien me vjehrrën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Nusja: “Me vjehrrën mirë shkoni?”, ka qenë pyetja e Ramës për nusen. Teksa ajo i është përgjigjur: “Super, më mirë se mund ta mendoni e Kryqit, Libohovë – Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në bujtinën “Maria”, shtëpia e parë që hapet për turistët në këtë fshat plot histori, falë mbështetjes sonë nga Skema Kombëtare e Financimit prej AZHBR, për ngritjen e bujtinave turistike dhe agroturizmave në fshatin shqiptar, ku ndërthuren tradita dhe modernia, në funksion të zhvillimit të ekonomisë familjare, lokale dhe kombëtare 🥗🥘 🏡☺️., shkruan Rama nëk.