Lajmet e fundit

TANI : Këngëtari Shqiptar I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur/ Kam Qenë I Lidhur Me Motrën E Arjan Canit Unë…

 

TANI : Këngëtari Shqiptar I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur/ Kam Qenë I Lidhur Me Motrën E Arjan Canit Unë…
Prej vitesh, Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare.
Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngjesit, ai ja rrëfyer gjithçka nga fillimet me grupin The Dreams dhe deri tek marrëdhëniet me vajzat e famshme të showbizit.

 

Në një moment, i pyetur nga moderatori Alban Musa nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje dashurie me një vajzë të njohur, ai e ka pranuar. Madje ka deklaruar me plot humor se bëhet fjalë për motrën e Arjan Çanit, por që më pas është shprehur se e gjitha kjo ishte në kuadër të shakas, pasi moderator nuk ka motër.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Kam pas marrëdhënie me një vajzë që nuk është e përfshirë shumë të shoWbizit, vëllai i saj është i njohur. Kam qenë në një lidhje me motrën e Arjan Çanit”, ka thënë Soni.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…