Lajmet e fundit

E FUNDIT : Durrsaku La Nusen Se Nuk E Gjeti Të Vir.Gjër, Familjarët E Ish-Gruas: Do Të Të Ndajmë Në 14 C.Opa, Po Guxove Ta…(Video)

Advertisement

 

Durrsaku la nusen se nuk e gjeti të vir.gjër, familjarët e ish-gruas: Do të të ndajmë në 14 c.opa, po guxove ta…(Video)
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Durrsaku la nusen se nuk e gjeti të vir.gjër, familjarët e ish-gruas: Do të të ndajmë në 14 c.opa, po guxove ta…(Video)
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Avni Allmeta nga Burreli me historinë e martesës së tij tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut, kur tha se ndjehej i kë.rc.ënuar nga familja e ish­bashkëshortes, të cilën e kishte kthyer pasi nuk e gjeti të vi.rgjër, por 24 orë nga ky rrëfim në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24, 36­vjeçari ndjehet më shumë i kër.cë.nuar dhe kërkon ndihmën e policisë./ DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement