Lajmet e fundit

(Foto) E Kujtoni Zhaden Që Fiksoi Të Gjitha Gratë Shqiptare Dikur, Do Mbeteni Pa Fjalë Kur Ta Shikoni Si Duket Sot

Emri “Zhade” do të mbetet gjate ne kujtesen e shqiptareve.

 

Seriali brazilian “El Clone”, ka qenë një nga serialet më të ndjekura në trojet shqiptare.
Madje “dashuria” për këtë serial pati shkuar aq larg saqë u patën krijuar edhe produkte ushqimore më fotografitë e tyre.

 

Ka shumë vite që ky serial ka mbaruar, dhe kasti i këtij projekti kanë vazhduar me seriale tjera.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati fituar simpati të madhe të shqiptarëve.
Ajo sot është 43 vjeçare dhe vazhdon të jetë në formë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…